Egipto pudra Kategorijoje rasta 3 prekės

Egipto pudra
Saulės įdegį suteikianti pudra, moterims geriausiai žinoma pavadinimu Egipto žemė - tai ko gero labiausiai vertinama kosmetinė priemonė pasaulyje, dėl unikalios formulės ir nuostabaus poveikio. Puikiai žinoma, jog Egipto karalienės Kleopatros, kurios grožio keruose skęsdavo minios vyrų, tobulo makiažo pagrindas buvo būtent pudra, kurią dabar vadiname Egipto žeme.

Egipto žemės vardu išgarsėjusi pudra – tai naujos kartos kosmetikos priemonė, kuri pasižymi natūralumu, nes yra gaminama iš kruopščiai atrinkto ir kokybiško deginto molio, o jos sudėtyje nėra naftos produktų ir silikono.

Ši pudra žinoma jau nuo senovės Egipto laikų, tačiau tik 1980 metais Amerikos mokslininkai sugebėjo iššifruoti tikrosios Egipto žemės tipo pudros formulę, kurios rezultatą pristatome tik Jums! Natūralaus rudumo odai suteikianti pudra, liaudyje vadinama tiesiog tikroji Egipto Žemė, pasižymi natūralaus įdegio atspalviu , labai lengvai dengiasi ant odos, o svarbiausia - jos pakanka ilgesniam laikui.

Mes Jums siūlome tokią pudrą, žinomą kaip Egipto žemė, kurią naudojo pati Kleopatra. Ji Jums suteiks natūralų šviesiai rusvą, saulės įdegio atspalvį. Be to, primename jog Egipto Žemės tipo pudra tinka net ir labai šviesiai odai, o vasarą gali atlikti net ir apsauginę funkciją nuo kenksmingų ultravioletinių saulės spindulių!

Sakysite vasara ir pudra sunkiai suderinami dalykai? Tokia pudra buvo naudojama karštajame senovės Egipte ir yra praturtinta proteinais, aliejais ir vitaminais, o jie suteikia odai lygumo ir glotnumo, padeda pasisavinti drėgmę, veikia kaip antioksidantas ir neužkemša porų!

Naujos kartos tikroji deginto molio Egipto žemės tipo pudra savo sudėtyje neturi parabenų, naftos produktų (parafinum liquidum, mineral oil), silikono (dimethicone) ir yra visiškai nepanaši į presuotą pudrą ar skaistalus.

Naudojimas: Teptuko dėka jau su pirmu brūkštelėjimu, ant odos atsiduria toks pudros kiekis, kiek reikia veidui padengti. Pakartotinai dengiant odą, lengvais sluoksniais vieną po kito, įdegio efektas stiprėja. Ši pudra yra matinė, neblizgi, todėl naudojama tiek kasdieniniam, tiek profesionaliam makiažui.

Kiekviena moteris gali pasijusti Egipto Karaliene, kiekviena moteris giliai viduje tokia ir yra, todėl dabar pats laikas ją išlaisvinti! Tikroji Egipto žemės tipo pudra – pirmasis žingsnis tobulo makiažo ir grožio link!

Krepšelis  

Prekių neįkelta

Pristatymas 0,00 €
PVM 0,00 €
Viso 0,00 €

Kainos su PVM

Krepšelis Pirkti

Naujienlaiškis